Panely fotovoltaických systémov

Home > Panely fotovoltaických systémov

Potrebujete poradiť?

Fotovoltaické a solárne panely

Solárne panely, majáky hnutia obnoviteľnej energie, zrevolúčnili spôsob, akým získavame a využívame energiu. Keď svet čelí narastajúcim problémom spojeným so zmenami klímy, klesajúcimi zásobami fosílnych palív a imperatívmi udržateľnosti, solárne panely ponúkajú riešenie, ktoré je ekologicky šetrné a nekonečne obnoviteľné. Priamou premenou slnečného svetla na elektrinu poskytujú možnosť znížiť emisie skleníkových plynov, znížiť závislosť na konvenčných zdrojoch energie a prispievať k čistejšej a udržateľnejšej budúcnosti.

Solárne panely pre rodinné domy a firmy s dotáciou

Výhody solárnych panelov

Nevýhody solárnych panelov

Panely fotovoltaických systémov

Solárne panely JaSolar

Solárne panely JaSolar | EmotionBuildings

Prehľad: JaSolar je popredný globálny výrobca solárnych produktov a od roku 2005 vyrába solárne články a moduly. Firma má veľmi dobrú históriu a je známa tým, že dodáva kvalitné a vysoko efektívne solárne panely pre rezidenčné aj komerčné aplikácie.

Efektívnosť a cena: Solárne panely JaSolar sú chválené za ich vysokú účinnosť a sú skvelou hodnotou za svoju cenu. Zabezpečujú väčší výnos elektriny na rovnakú plochu v porovnaní s menej účinnými panelmi.

Odolnosť voči poveternostným podmienkam: Panely JaSolar sa výnimočne dobre vyrovnávajú s poveternostnými podmienkami, čo potvrdzuje ich odolnosť a dlhodobá spoľahlivosť.

Typy: Ponúkajú škálu monokrystalických aj polykrystalických panelov prispôsobených rôznym potrebám a rozpočtom.

Modely solárnych panelov JaSolar:

Solárny panel JaSolar JAM54D41 LB - 455W, 1762 x 1134 x 30 mm

JAM54D41 LB - 455W, 1762 x 1134 x 30 mm

Solárny panel JaSolar JAM72D40 LB

JAM72D40 LB - 600W, 2278 x 1134 x 30 mm

Solárne panely Trina

Solárne panely Trina solar | EmotionBuildings

Prehľad: Trina Solar, založená v roku 1997, sa stala jedným z najväčších svetových výrobcov solárnych panelov. Majú silnú prítomnosť v mnohých krajinách a poskytujú riešenia pre rezidenčné, komerčné a veľké energetické projekty.

Dvojité sklenené panely: Trina je jednou z mála spoločností, ktoré ponúkajú dvojité sklenené panely. Tieto panely sú odolnejšie vďaka svojej konštrukcii, ktorá vznikla vďaka ich inovatívneho prístupu k výrobe.

Reputácia a výkon: Trina má pevnú reputáciu v oblasti solárnej energie. Ich solárne panely boli konzistentne hodnotené ako „Top performer“ medzi viac ako 20 vedúcimi solárnymi značkami na svete.

Efektívnosť: Panely Trina sú vysoko ocenené za svoju účinnosť, odolnosť a celkový výkon. Často sa umiestňujú v najvyššej kategórii priemyselných hodnotení pre svoju spoľahlivosť a energetický výstup. Dosiahli pokrok v bifaciálnej technológii, kde panely môžu vstrebávať slnečné svetlo z oboch strán, čo zvyšuje celkovú generáciu energie.

Typy: Okrem dvojitých sklenených panelov, Trina ponúka monokrystalické aj polykrystalické panely.

Modely solárnych panelov Trina:

Solárny panel Trina Vertex S Module DE09.05 - 395W, 1754×1096×30 mm

Vertex S Module DE09.05 - 395W, 1754×1096×30 mm

Solárny panel Trina VertexDE09C.05

Vertex S Module DE09C.05 - 400W, 1754×1096×30 mm

Solárne panely Hyundai

Solárne panely Hyundai | EmotionBuilding

Prehľad: Hyundai je dobre známy globálny konglomerát a jeho energetický sektor zameraný na zelenú energiu, Hyundai Green Energy, vyrába solárne panely. Neustále sa uisťujú, že ich solárne produkty sú najvyššej kvality.

Záruka: Hyundai poskytuje spoľahlivé 25-ročné záruky na svoje solárne panely, čo zákazníkom poskytuje dlhodobý mier pokojnej mysli.

Mechanická pevnosť: Ich panely sú známe vysokou mechanickou pevnosťou, čo zabezpečuje ich odolnosť voči extrémnym poveternostným podmienkam a mechanickým namáhaniam.

Technológia: Hyundai vyrába panely s využitím technológie PERC shingled cell, ktorá zvyšuje účinnosť panelu a znižuje možnosť straty výkonu.

Testovanie: Solárne panely Hyundai sú testované za drsných podmienok, aby sa zabezpečilo, že splňujú najvyššie normy kvality a odolnosti.

Efektívnosť: Solárne panely Hyundai sú spoľahlivé s pevnými mierami účinnosti, čo zabezpečuje konzistentnú generáciu solárnej energie. Sú dodávané s dlhodobými zárukami, čo naznačuje dlhodobú odolnosť a výkonnosť.

Typy: Hyundai sa predovšetkým zameriava na monokrystalické panely, ktoré sú známe svojou účinnosťou a elegantným vzhľadom.

Modely solárnych panelov Hyundai:

Solárny panel HYUNDAI HiS-S295RG

HiS-S295RG - 295W, 1640 x 997.9 x 35 mm

Solárny panel HYUNDAI HiS-S295RG(BK)

HiS-S300RG(BK) - 300W, 1640.1 x 997.9 x 35 mm

Solárne panely Canadian Solar

Solárne panely Canadian Solar | EmotionBuildings

Prehľad: Canadian Solar je jedným z najväčších svetových výrobcov solárnych panelov a energie. Založená v roku 2001 v Kanade, táto spoločnosť poskytuje kvalitné solárne riešenia pre celý svet.

Výkon a cena: Canadian Solar ponúka vysokovýkonné solárne panely za dostupné ceny, čo z nich robí atraktívnu voľbu pre mnohých spotrebiteľov.

Účinnosť: Solárne panely Canadian Solar majú vysokú účinnosť, ktorá sa v priemere pohybuje medzi 15,88% a 19,91%. Táto vysoká účinnosť zabezpečuje, že spotrebitelia dostanú najviac z každého lúča slnečného svetla.

Zákaznícka podpora: S neobyčajnou zákazníckou podporou na celom svete si Canadian Solar vybudovala povesť spoločnosti, ktorá stojí pri svojich produktoch a klientoch.

Pokročilá technológia článkov: Canadian Solar využíva pokročilú technológiu článkov, čo ešte viac zvyšuje účinnosť ich panelov a zabezpečuje dlhodobú výkonnosť.

Typy: Okrem štandardných monokrystalických a polykrystalických panelov, Canadian Solar tiež prichádza s inováciami a technológiami na zvýšenie výkonnosti a odolnosti svojich produktov.

Modely solárnych panelov Canadian Solar:

Solárny panel CANADIAN SOLAR CS3W 435~460W SERIES

CS3W 435~460W SERIES - 460W, 2108 x 1048 x 35 mm

Solárny panel CANADIAN SOLAR CS6W 530~555W SERIES

CS6W 530~555W SERIES - 555W, 2261 x 1134 x 35 mm

Fotovoltaická elektráreň na kľúč | EmotionBuildings
300+ realizácií domácich a firemných fotovoltaických elektrárni
13+ rokov praxe v obore solárnych systémov

Pokrokové riešenia a spolupráce s odborníkmi a univerzitami

Fotovoltaická elektráreň na kľúč | EmotionBuildings

Zavolajte nám

alebo nám napíšte